Aangiftedatum t.o.v. gebeurtenis

Naam Geboren Aangifte Dgn Overleden Aangifte Dgn
Aarts, Johanna Alida 07-04-186507-04-18857200
Alsem, Lambertus Nicolaas van 30-07-183310-08-183311
Arkesteijn, Abraham Nicolaas Jacobus 17-11-193717-11-193719-03-194724-03-19475
Arkesteijn, Cornelis Engelbertus Johannes 13-09-190413-09-190418-12-190528-12-190510
Beekman, Maria Anna Geertruit 13-09-181414-09-18191801< 1893
Berg, Jacobus Johannes van den 04-07-190705-11-190712113-12-1907
Blom, Baukje 11-08-188513-08-1885221-08-194802-09-194812
Boer, Janke de 03-11-183302-08-18371349
Brederode, Alida Catharina 06-09-189706-09-189725-01-193306-02-193312
Dijk, Jacobus van 05-05-187715-03-1879670
Doodkorte, Hendricus 19-01-183321-01-1833212-05-191917-05-19195

Lijst bevat 11 personen.

De volgende filters zijn toegepast:
  • berekening bovenstaande dagen jaar=360 maand=30
  • spreiding 5 dagen

Gegenereerd door Han Kortekaas met Aldfaer Versie 6.1 op 07-03-2016 om 17:36:40 uur